Organic underwear for all
smart people in the world...


УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД


 

«Більше не потрібно обирати між комфортним і красивим»  -  саме це було мотивацією для створення бренду нижньої білизни SMPL.

Команда SMPL – це дві сестри. які створюють продукт перш за все, для себе, для своїх подруг, рідних  та своїх дітей. Ми робимо  ідеальний продукт найкращої якості для себе, і хочемо щоб він був ідеальним і для вас.

Нам набридло обирати білизну двох типів: «для нього»  та «для себе». Йому – зваблива та романтична, а собі – комфортна та практична.

Нам хотілось отримати все разом. Ми ж такі дівчата, нам потрібно все й одразу ;) , відчувати себе і комфортно, і красиво щохвилини.  

Перш ніж представити  вам продукт SMPL, ми довго та прискіпливо тестували його на якість та комфорт.

Ми підійшли з максимальною відповідальністю до всіх етапів: розробляли дизайн та якість гумки, створювали зручні лекала білизни, які б ідеально лягали на будь-яку фігуру. І найважливіше! Ми обрали для нашої білизни органічну тканину, яка сертифікована міжнародним сертифікатом GOTS.

Органічна бавовна з якої створюється наша тканина має дуже багато переваг. Перш за все, вона вирощується без використання хімікатів та пестицидів, і як наслідок не забруднюється навколишнє середовище. Для вирощення органічної бавовни не використовується ГМО насіння. Органічна бавовна збирається вручну і під час обробки не відбілюється хлором, що робить її гіпоалергеною.

Білизна – це дуже інтимна складова нашого гардеробу, яка щоденно контактує з найніжнішими частинами нашого тіла. Отже, її не варто недооцінювати.

Вивчаючи це питання більш детальніше та глибше, аналізуючи принципи вирощування бавовни, використання агрохімікатів та її вплив на довкілля та потенційні ризики шкоди для людини, ми зрозуміли, що білизна з органічної бавовни – це саме те, що подарує відчуття повного комфорту та захищеності .

Be organic Be healthy Be sexy BE SMPL